Masz pytanie? Zadzwoń: 508 081 089 (Pon - Pt, 10:00 - 16:00)
NOWOŚCI Sunflair na plażę - Zobacz teraz | Darmowa dostawa od 199,00 zł | 30 dni na zwrot
NOWOŚCI Sunflair - Zobacz teraz
x
0
Piżamy męskie Ceceba oraz Gotzburg wykonane w oddychającej technologii Klima Aktiv.

Mężczyźni cenią konkrety. Oczekują prostych rozwiązań, ale jednocześnie wysokiej jakości wyników.


Ich punkt widzenia można sprowadzić do kilku kolorów spośród całej palety barw, jaką ma przed oczami kobieta. Dlatego czasem musimy zadbać o nich, bo świat jest przecież taki kolorowy – więc jak mają się w nim odnaleźć? Zacznij od mężczyzny, którego masz w sercu i domu.

Zapoznam cię ze sposobem, dzięki któremu subtelnie zatroszczysz się o niego - a on z pewnością to zauważy. Zrelaksowany mężczyzna to energia i optymizm, a korzyści z tego płynące pozostawiam Twojej wyobraźni... Sięgnę do podstaw jego garderoby, czyli bielizny i piżam, które są dla niego szalenie istotne. Mężczyźni choć są silniejszą płcią i bywają bardziej odporni – mają również wysoką potrzebę komfortu, a ten z kolei ma swoje źródło w jakości wykonania tego, co mają na sobie.

Klima Aktiv® to technologicznie opracowana dzianina, która jest nowym wymiarem komfortu - brzmi bardzo nowocześnie, prawda?


Klima Aktiv® to technologicznie opracowana dzianina, która jest nowym wymiarem komfortu - brzmi bardzo nowocześnie, prawda? Jednak system ten bazuje na naturalnych (i dobrze znanych nam) właściwościach bawełny. Podstawowym determinantem do opracowania nowego rozwiązania było jedno ale - bawełniane włókna wchłaniają wilgoć i nic z jej nadmiarem nie są w stanie zrobić! Jakie momenty przypomniało Ci to stwierdzenie? Ile razy Twój mężczyzna nawet mimochodem zwrócił uwagę na ten uporczywy problem? W tym momencie chciałabym zwrócić twoją szczególną uwagę – gdy skóra jest wilgotna zwiększa się jej podatność na podrażnienia i utratę ciepła przez ciało. Komfort jest ograniczony do minimum.

Klima Aktiv® jest połączeniem bawełny oraz wyjątkowo miękkich i sprężystych mikrowłókien, które to stanowią o nowym wymiarze komfortu dla każdego mężczyzny. Ich dodatek sprawia, że przechwycona przez bawełnę wilgoć zostaje odprowadzona na zewnątrz dzianiny. Połączenie to jest więc strukturą, która aktywnie reaguje na wydalaną przez skórę wilgoć. Decyduje to o właściwościach termoregulacyjnych dzianiny oraz zwiększonej możliwości przepuszczania przez nią powietrza. Możesz więc zaproponować swojemu mężczyźnie piżamę, która będzie wykonana z froty bawełnianej, a nawet najgorsza noc nie spowoduje nieświeżości. Kolejne korzyści są już naturalną konsekwencją – sucha skóra i optymalne utrzymywanie ciepła.

Klima Aktiv® jest połączeniem bawełny oraz wyjątkowo miękkich i sprężystych mikrowłókien, które to stanowią o nowym wymiarze komfortu dla każdego mężczyzny.

Dodatkowo dzianiny opracowane w technologii Klima Aktiv® nie wymagają prasowania – panów z pewnością to ucieszy. Jakość komfortu jaki gwarantuje tak opracowana dzianina w przypadku piżam męskich i innych części męskiej bielizny dopowiedz śmiało swojemu mężczyźnie sama, bo ty najlepiej wiesz co sprawia, że pamięta o swojej bieliźnie w ciągu dnia. Do dzieła!
Profesjonalne doradztwo

Profesjonalne
doradztwo

Pomożemy Ci w wyborze rozmiaru i modelu.
Zadzwoń: 508 081 089
Darmowa dostawa

Darmowa
dostawa

Dostawa kurierem GLS lub do Paczkomatu InPost dla zamówień od 199 zł
30 dni na zwrot

30
dni na zwrot

Kupujesz bez ryzyka.
Produkty możesz zwrócić do 30 dni od otrzymania.
Wyjątkowe marki

Wyjątkowe
marki

Starannie wybrane
w oparciu o prawie 30-letnie doświadczenie.
Firma rodzinna

Firma
rodzinna

Jesteśmy polską, dwupokoleniową firmą rodzinną z Poznania.
Bezpieczne zakupy

Bezpieczne
zakupy

Z telefonu i komputera. Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL.
Otrzymaj 50 zł na pierwsze zakupy