Masz pytanie? Zadzwoń: 61 886 01 04 (od 11:00 do 19:00)
Darmowa dostawa powyżej 199 zł - Bezpieczne zakupy z możliwością zwrotu
Inline
Bodylook.pl - Ekskluzywna i komfortowa bielizna damska i męska
Ekskluzywne kostiumy kąpielowe - Sunflair, Opera, Seafolly
Zastanawiasz się jaki rozmiar wybrać?
Sklepy stacjonarne z bielizną w Poznaniu - BODYLOOK premium lingerie
Doskonałe dopasowanie biustonosza w salonach Bodylook.pl!
Partner: Magazyn Madame
Simone Perele - ekskluzywna francuska bielizna damska dostępna w salonach Bodylook.pl

Simone Pērēle chce być lustrem dla każdej kobiety, w którym będzie oglądała swoje kształty i czuła się pięknie!


Kobieta we francuskim zwierciadle Simone Pērēle jest naturalna i elektryzuje energią. To postać, która przechadza się ulicą pewnym i tanecznym krokiem, uśmiecha się szeroko do ludzi i w pełni doświadcza otaczający ją świat… Czuje, że powód do radości jest tuż za rogiem, albo czeka na nią w ulubionej kafejce, a może wpadnie na nią przypadkiem na ulicy?
Kiedy Pani Pērēle w 1948 roku otwiera swoją pierwszą gorseciarnię w Paryżu, zaczyna równocześnie poznawać kobiety, ich potrzeby i oczekiwania.

Od początku swojej aktywności dąży do tego, by "kobiety nie musiały już wybierać między estetyką i wygodą".


Tymi słowami wpisuje się w historię dojrzewającej samoświadomości kobiet, której patronuje do dziś. Na tym fundamencie również do perfekcji opanowała trudną technikę produkcji bielizny. W każdym modelu, jaki wychodzi spod jej “ręki”, tkwi duch długiej tradycji (od XIX wieku koronki tkane są wykonywane wciąż na tych samych maszynach - zwanych 'Leavers', a jedyną innowacją była zmiana napędu z pary na eklektyczność).

Nuta sentymentalizmu i wyjątkowego podejścia do tradycji z wiatrem obiega francuskie ulice. Jak widać w pracowni Simone Pērēle znalazła dla siebie stałe miejsce.


Jednak francuska pionierka jest również bardzo zainteresowana nowymi rozwiązaniami technologicznymi - tworzy bardzo skomplikowane technicznie materiały (m.in. trójwymiarowe dzianiny, koronki z dodatkiem aloesu), by wyprzedzać oczekiwania kobiet wobec możliwości uzyskania komfortu.

Bielizna Simone Pērēle jest niemalże utkana z najpiękniejszych słów i myśli, jakie ma do przekazania kobiecie wszechświat w zachwycie nad jej urokiem. By poczuć się pięknie kobieta powinna przejrzeć się w odpowiednim zwierciadle (z pewnością nie tym wykrzywionym kompleksami i rezygnacją).

SIMONE. SO FRENCH…, PONIEWAŻ FRANCJA TEŻ JEST KOBIETĄ!!

Przejdź do zakupów - Kolekcje mody plażowej Sunflair Beach Fashion