Masz pytanie? Zadzwoń: 61 886 01 04 (od 11:00 do 19:00)
Darmowa dostawa powyżej 199 zł - Bezpieczne zakupy z możliwością zwrotu
Inline
Bodylook.pl - Ekskluzywna i komfortowa bielizna damska i męska
Ekskluzywne kostiumy kąpielowe - Sunflair, Opera, Seafolly
Zastanawiasz się jaki rozmiar wybrać?
Sklepy stacjonarne z bielizną w Poznaniu - BODYLOOK premium lingerie
Doskonałe dopasowanie biustonosza w salonach Bodylook.pl!
Partner: Magazyn Madame

Twoja luksusowa bielizna i kostiumy kąpielowe wymagają specjalnego traktowania. Postępując zgodnie z poniższymi instrukcjami utrzymasz swoją bieliznę i kostiumy kąpielowe w świetnym stanie przez dłuższy czas.

 

Jak dbać o bieliznę?


Zalecamy pranie ręczne

Delikatna koronka i hafty zachowają dobry wygląd dłużej jeżeli będą prane delikatnie w rękach. Włóż bieliznę w letnią wodę z płynem do prania (maks. 30 stopni) i delikatnie wypierz. Nie namaczaj. Nie wykręcaj i nie trzyj. Wypłucz w letniej czystej wodzie (maks. 30 stopni).

Wolisz pranie przy pomocy pralki? Zawsze pierz swoją bieliznę w woreczku na bieliznę, który można zamknąć. Dzięki temu unikniesz zniszczenia bielizny w bębnie pralki podczas prania. Piorąc bieliznę wypełniaj bęben pralki maksymalnie do 1/3 pojemności.

Wybierz program z małą ilością obrotów, wybierając przy tym program do tkanin delikatnych lub ustawiając pralkę na temperaturę 30 stopni. Używaj delikatnego płynu do prania. Nie używaj zmiękczaczy, wybielacza lub płynu do wełny.

Nie korzystaj z suszarki. Bielizna może być suszona na płasko na ręczniku lub zwieszona na suszarce do ubrań. Twoje biustonosze najlepiej schną powieszone za przedni panel (łączenie miseczek). Nie susz bielizny na kaloryferze. Nie prasuj.


Jak dbać o kostium kąpielowy?


Aby zadbać o swój kostium kąpielowy pierz go osobno w pralce używając delikatnego programu i zimnej wody (maks. 30 stopni) lub ręcznie w letniej wodzie. Duże ilości chloru mogą uszkodzić kostium kąpielowy. Usuwaj wszelkie pozostałości chloru po wyjściu z basenu niezwłocznie płucząc kostium w zimnej wodzie.

Używaj delikatnego płynu do prania. Nie namaczaj, nie wykręcaj oraz nie trzyj piorąc. Nie susz w suszarce mechanicznej. Susząc kostium najlepiej robić to wieszając go w cieniu. Nie zostawiaj mokrego i zwiniętego. Płucz zimną i bieżącą wodą od razu po wyjściu z wody. Nie prasuj. Nie oddawaj do czyszczenia chemicznego.

Unikaj kontaktu z twardymi, ostrymi powierzchniami, ponieważ delikatne materiały każdego kostiumu mogą ulec zniszczeniu. Wysokie temperatury w saunie mogą uszkodzić kostium kąpielowy, dlatego zalecamy nie używanie go w saunie. Samoopalacze mogą odznaczyć się i uszkodzić kostium kąpielowy, dlatego zalecamy zastosowanie szczególnej ostrożności korzystając z tego typu produktów, upewniając się, że skóra pokryta balsamem opalającym całkowicie wyschła zanim wejdzie w kontakt z kostiumem kąpielowym. Niektóre balsamy do opalania i olejki mogą uszkodzić materiał kostiumu kąpielowego.

Stosowanie się do powyższych zasad zapewni dłuższą żywotność Twoich produktów. Zawsze sprawdzaj instrukcję prania na etykietach produktów.

Jak dbać o bieliznę i kostiumy kąpielowe?